True shinobi

Forum o projekcie true shinobi czy otsie o tematyce naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-08-30 17:38:48

Gurzyn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 31
Punktów :   

Koniec wakacji

Wakacje się kończą projekt prawie przez nich czas stał w miejscu (tylko ostatnie 2 tygodnie coś porobiłem).
Tak więc w najbliższym czasie mam zamiar nakręcić film i potrzebuje do tego 2-3 osób.Osobą, które się zgłoszą zostanie założone konto z wszystkimi profesjami (jest ich 6) oraz dodatkowo konto gm'a (na konto będzie można wejść tylko na czas kręcenia filmu oraz na co miesięczne podsumowanie).Zgłoszenie piszemy w temacie (osoba zgłoszona dostanie informacje o koncie na pw).

Offline

 

#2 2009-08-31 17:23:39

Black Star

Użytkownik

status Nasori
9423664
Call me!
Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 41
Punktów :   

Re: Koniec wakacji

Wakacje się kończą projekt prawie przez nich czas stał w miejscu (tylko ostatnie 2 tygodnie coś porobiłem).
Tak więc w najbliższym czasie mam zamiar nakręcić film i potrzebuje do tego 2-3 osób.Osobą, które się zgłoszą zostanie założone konto ze wszystkimi profesjami (jest ich 6) oraz dodatkowo konto GM'a (na konto będzie można wejść tylko na czas kręcenia filmu oraz na co miesięczne podsumowanie).Zgłoszenie piszemy w temacie (osoba zgłoszona dostanie informacje o koncie na pw).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.isthari.pun.pl www.proshootersclan.pun.pl www.7legion.pun.pl